Zbyněk Stejskal

Je mi 41 let a vystudoval jsem ekonomickou fakultu VSB-TU v Ostravě. Pracuji jako prokurista a ředitel oddělení lidských zdrojů pro jednu z významných nadnárodních společností sídlících na periferii Brna.  Jsem rozvedený a mám to štěstí být tátou dvou úžasných dětí, které obě docházejí na ZŠ Holzova. 

V době, kdy bylo co rozčesávat hřebenem, jsem se na soutěžní úrovni aktivně věnoval fotbalu a florbalu. S rostoucím věkem, přibývajícími starostmi a adekvátně se zmenšujícím počtem vlasů se snažím hýbat alespoň rekreačně, případně teoretizovat na odborné úrovni nad výkony reprezentantů na vrcholných sportovních akcích. Rád chodím do kina a sleduji aktuální dění na hudební scéně. Snažím se zapojovat do společenského života Líšně a opakovaně jsem měl tu čest vládnout Líšeňským ostatkům jako Bacchus. 

V nové části staré Líšně žiji již více jak 10 let. Bedlivě sleduji její rozvoj, který není úplně občansky přívětivý. I to byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl aktivněji zapojit do komunálního dění.