Tomáš Drdla

Jsem Tomáš Drdla a jsem webotvůrce. Vytvářím weby a programuji webové aplikace. Zajímám se o marketing, IT, obchod a osobní rozvoj. Mám rád kvalitní kávu, vychlazené pivko a vodní dýmku. Když zrovna nepracuji, tak si rád jdu hodit bowling, zahrát badminton, nebo překonat sám sebe.

V politice jsem, protože nechci být ten člověk, co o politice mluví, ale nic nedělá. Chci mít možnost ovlivnit to, jak Líšeň vypadá a kam Líšeň směřuje.

Témata, která jsou mi nejvíce blízká, jsou bezpečnost a online svět. Chci, aby Líšeň byla opět bezpečným místem. Místem, kde se nebojíte nechat auto na ulici, místem kde se nebojíte poslat děti ven na hřiště. Prostě místem, kde chcete žít.

Současně chci radnici propojit s občany pomocí internetu. Představte si, že existuje jedno místo, kde si vše, co jde zařídit online, vyřídíte. Místo, kde můžeme vše, co potřebujete s Líšeňskou radnicí řešit, vyřešíte. Místo kde si domluvíte schůzku s úředníkem. Místo, kde veškeré žádosti na úřad MČ Líšeň odešlete z mobilu v MHD. 
Nebylo by to super?